światowy dzień wellness

Światowy Dzień Wellness w INTERFERIE Sport Hotel Bornit

W harmonogramie, m.in. POKAZ MASAŻU LODEM! Organizatorzy ten dzień zaplanowali zgodnie z filozofią Wellness, pełną aktywności, harmonii i zdrowia. Jeśli więc w najbliższą sobotę, 13 czerwca, będziecie w Szklarskiej Porębie, koniecznie zobaczcie, co dzieje się w hotelu INTERFERIE. Dlaczego warto?

Światowy Dzień Wellness, który będzie obchodzony 13 czerwca w wielu krajach na świecie, to doskonała okazja, aby zadbać o własną kondycję fizyczną i dobre samopoczucie. W tym roku święto będzie celebrowane również w hotelu INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie.

13 czerwca w INTERFERIE

 w Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie będzie można wziąć udział w programach koncentrujących się wokół filozofii Wellness. Celebrowanie Światowego Dnia Wellness zacznie się już o godz. 10 programem „Bieganie na śniadanie”. Podczas całego dnia osoby zainteresowane tym przedsięwzięciem będą ponadto mogły skorzystać z wielu form aktywności, m.in. treningu zumby, aerobiku, tańca czy gimnastyki w wodzie. Program święta przewiduje również wykład o roli sportu w życiu każdego człowieka, pokaz masażu ciała bryłą lodową, porady kosmetologiczne, pogadanki kulinarne, a po dniu pełnym wrażeń odpoczynek na tarasie widokowym. Uczestnictwo w wydarzeniu jest nieodpłatne.

– Nadchodząca sobota będzie bez wątpienia niesamowitą okazją do świętowania Światowego Dnia Wellness, podczas którego w naszym hotelu przewidzieliśmy wiele atrakcji – mówi Katarzyna Malaga-Michałowska, manager Chillout SPA w INTERFERIE Sport Hotel Bornit. – Wszystkim odwiedzającym hotel w tym dniu będziemy chcieli pokazać, że Wellness to nie tylko zabiegi kosmetyczne, ale harmonia, która może towarzyszyć naszemu życiu każdego dnia. Stan ten z kolei możemy uzyskać dzięki codziennej aktywności fizycznej, zdrowemu odżywianiu, koncentracji na jakości swojego codziennego życia czy po prostu zrezygnowaniu z niepotrzebnych napięć.

Global Wellness Day jest ideą promowaną od 2012 roku przez Europejską Fundację SPA, która dedykuje ten dzień osobom stawiającym na dużą dawkę aktywności fizycznej i odpoczynek od codziennych stresów. Obchodzony jest każdego roku w drugą sobotę czerwca i w 2015 będzie świętowany w 30 krajach świata, a w Polsce po raz pierwszy. Ten społeczny projekt ma na celu m.in. zainteresowanie odbiorców filozofią Wellness oraz edukację związaną z profilaktyką zdrowia i odpowiedzialnym trybem życia.

Atrakcje zaplanowane na drugą sobotę czerwca w INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie wpisują się ideę świadomego kierowania jakością życia. Zadaniem, które ma realizować Global Wellness Day, jest przede wszystkim promocja aktywnych form wypoczynku, racjonalnych nawyków żywieniowych i poczucia odpowiedzialności za własne zdrowie, co ma pozytywny wpływ na kondycję całego organizmu.

Harmonogram Global Wellness Day

ul. Mickiewicza 21, tel. 605 247 974
13 czerwca 2015 – wstęp wolny

10:00 – TRENING „Bieganie na śniadanie”

11:30 – WYKŁAD „Przez sport do zdrowia”

13:00 – POKAZ – Masaż lodem dla zdrowia i urody

13:30 – WARSZTATY „Piękna skóra – Porady pielęgnacyjne”

14:30 – KUCHNIA – „Zdrowy styl żywienia”

16:00 – FITNESS – Zumba, aerobik i taniec

17:30 – BASEN – Gimnastyka w wodzie

18:30 – CHILLOUT – Odpoczynek na tarasie widokowym

Krio-Star Sp. z o.o.

Ul. Chrobrego 41
31-431 Kraków

Newsletter

© Krio-Star 2024