Ludmiła Petrenko, LNE

23. Kongres Kosmetyczny LNE z VIT ICE ®

Kongres Kosmetyczny LNE z prezentacją zastosowań masażu lodem VIT ICE ®

Prezentacja zastosowań masażu lodem przy użyciu VIT ICE® była jedną z nowości 23. Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE & spa. Mieliśmy zaszczyt być prezentowani przez cenioną kongresową wykładowcę, współzałożycielkę Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor – panią Ludmiłę Petrenko, która poprowadziła wykład i pokaz masażu lodem VIT ICE®.

Tematem prezentacji były antycellulitowe właściwości masażu lodem oraz łatwość jego wykonania dzięki przyrządowi VIT ICE®. Tytuł prezentacji mówił sam za siebie „Masaż lodem – najlepszy fitness dla skóry”. Jak wpływa masaż lodem na skórę można było zobaczyć na powiększonych kadrach filmu odtwarzającego przebieg zabiegu. Dzięki temu opinia o masażu lodem, iż jest „cudowną gimnastyką naczyń krwionośnych” była wyraźnie zobrazowana.

Jesteśmy wdzięczni pani Ludmile Petrenko za wspaniałą prezentację zabiegu, po której nikt nie miał wątpliwości, iż masaż lodem nie tylko jest zabiegiem bardzo rewitalizującym skórę, antycellulitowym, ale także jest zabiegiem przyjemnym.

23. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa oraz Targi Kosmetyczne LNE zostały przygotowane z rozmachem i zaangażowaniem organizatorów oraz wystawców. W poszerzonej formule imprezy wzięło udział ponad 50 wykładowców i szkoleniowców z Polski, Francji, Rosji, USA i Izraela. Wykłady i pokazy na najwyższym poziomie dostarczyły profesjonalistom z całej Polski dużej dawki wiedzy i wrażeń, a gorące nowości, prezentowane przez liczne grono wystawców – ponad 100 firm kosmetycznych – wzbudzały zainteresowanie uczestników kongresu i zwiedzających targi.

LNE23_VITICE_1 LNE23_VITICE_3 LNE23_VITICE_4 LNE23_VITICE_5 LNE23_VITICE_6 LNE23_VITICE_7

logo_LNE

 

przejdź do sklepu Strona główna

 

 

Tags:

Dodaj komentarz