Ludmiła Petrenko

Ekspert pielęgnacji i modelowania ciała Praktyk z wieloletnim doświadczeniem, szkoleniowiec, ceniony wykładowca kongresowy, instruktor Tai – Chi, współzałożycielka Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR w Krakowie.

Prowadzi również specjalistyczne Mistrzowskie Szkolenia w zakresie profesjonalnej pielęgnacji ciała – naukę efektywnych zabiegów oraz kursy masażu ( w tym techniki autorskiej).

Dr Wojciech Kilijan

Doświadczony nauczyciel akademicki. Pracownik naukowo – dydaktyczny wielu uczelni wyższych w kraju. W pracy zawodowej specjalizuje się w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu, a w szczególności leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa. Autor wielu publikacji z zakresu rehabilitacji w schorzeniach narządu ruchu.

Absolwent AWF Kraków, kierunek Wychowanie fizyczne (1995), rehabilitacja ruchowa (1996), kierunek trenerski (1999).

Studia doktoranckie na AWF Kraków (2002).

Dysertacja na temat: Leczenie dyskopochodnych zespołów bólowych kręgosłupa lędźwiowego. Praca obroniona z wyróżnieniem (2004).

Specjalizacja w leczeniu schorzeń narządu ruchu.

Autor wielu publikacji z zakresu w/w tematyki.

Pracownik naukowo-dydaktyczny kilku uczelni wyższych.

Terapeuta certyfikowany Międzynarodowego Instytutu McKenziego w zakresie mechanicznego diagnozowania i leczenia schorzeń narządu ruchu (Międzynarodowy Egzamin Uwierzytelniający 2002).

Prywatna praktyka od 1996 roku (działalność terapeutyczna i szkoleniowa).

Na co dzień prowadzi Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji REMEDIUS w Bielsku-Białej.

Trener II klasy w zakresie piłki siatkowej.